Už 22. listopadu křest debutového alba Love, Peace and Freedom … and Death

Už 22. listopadu křest debutového alba Love, Peace and Freedom … and Death

Mladá moravskotřebovská pop-rocková partička kluků, kteří vzali kytary do ruky a rozhodli se hudbou vyjádřit svůj pohledu na svět, to jsou Last Time. Podpořte je a přijďte na křest jejich debutové desky!

V téhle chvíli má kapela 4 členy a má velmi dobře našlápnuto. Podle mnoha lidí mají velký potenciál, stačí jen po malých krůčcích postupovat výš a výš. Hrají pouze svojí vlastní tvorbu, zásadně v Angličtině. Libča, Radim, Roman a Pájis začali na CD pracovat ve studiu Bomb Jack už v roce 2011, s přestávkami ho dokončili teprve letos, je vidět, že si dali opravdu záležet. Producentem alba je Wendel Dreiseitl. Na konci léta tohoto roku došli ke svému cíli a vydávají své debutové album s názvem Love, Peace and Freedom … and Death. Na desce je 10 písní, které se střídají v rychlém i pomalém tempu. Některé písně už fanoušci na koncertech mohli slyšet, a naopak některé uslyší poprvé. Nechybí zde jejich dobře známé singly jako Sendman, In my mind, nebo Run Away, ale také méně známé i úplně neznámé jako Mother, I know, Dreamer’s Head, nebo All I want is go on.

Zajímá vás, jak celé album zní a jak se kapela za poslední roky proměnila?

V pátek 22. listopadu doražte na jejich historicky první křest CD. Uskuteční se ve svitavském klubu Týjátr. Vstup je pouhých 50 Kč, jako předkapela zahrají kluci z Cookies. Začátek akce je plánovaný už na 20:00.

Těšte se na rockem nabitou noc, zároveň také budete u zrodu jejich dalšího videoklipu, který bude exkluzivně natáčen právě na křtu, k písni, kterou prozatím neprozradíme.


FB událost: https://www.facebook.com/events/359855867482781/?fref=ts

FB Last Time: https://www.facebook.com/lasttimeofficial