SICK OF IT ALL, ZEBRAHEAD A IRON REAGAN NA MS 2018

SICK OF IT ALL, ZEBRAHEAD A IRON REAGAN NA MS 2018

Mighty Sounds potvrzuje další interprety a ořádně přitvrzuje. Na stage se představí Sick of it all, Zebrahead a Iron Reagan. Už máte svoje tickety?

SICK OF IT ALL (USA)
Sick Of It All v roce 1986 založili bratři Lou a Pete Koller. Na svém kontě mají jedenáct alb, z niž poslední s názvem The Last Act Of Defiance vyneslo kapelu na neuvěřitelné sedmnácté místo v billboard charts. Sick Of It All reprezentují starou newyorskou hardcorovou školu. Rychlá tempa, valivé riffy a jasná message! This is Hard Core!

ZEBRAHEAD (USA)
Vyslechli jsme vaše opakované volání po kalifornském devadesátkovém punkrocku a tady je! Kalifornská banda Zebrahead vznikla v na kapely velice úrodném Orange County v roce 1995 a prosadila se luxusním mixem punkrocku s hip hopem. Na kontě mají celých jedenáct alb a elán rozhodně neztrácí ani po třiadvaceti letech hraní! Známí jsou především svými živelnými vystoupeními a vy si jedno budete konečně moci užít i na Mighty Sounds.

IRON REAGAN (USA)
Takle to zhruba dopadne, když se spojí členové Municipal Waste, Darkest Hour a Cannabis Corpse. Nevídaný a bláznivý mix thrash metalu, hard coru i punku řízený bandou naprostejch psychopatů. Na svém kontě maj tři desky: Worse Than Dead, The Tyranny of Will a tu poslední, Crossover Ministry, přivezou letos na Mighty. Nekompromisní špinavý thrash bez zbytečných serepetiček vás vrátí kamsi mezi S.O.D či D.R.I. Zkrátka a dobře Neo Thrash jako hovado!