JBC fest 2018 už příští týden! Co na Vás čeká?

JBC fest 2018 už příští týden! Co na Vás čeká?

Třetí ročník JBC FESTu, festivalu pro Jablonec nad Nisou, se uskuteční ve skiareálu Dobrá Voda, konkrétně v jeho spodní části a to už 29.6.-30.6.2018. Pořadatelé pro Vás připravili program plný předních kapel české hudební scény a samozřejmě to nejlepší z regionu!

Začneme však kouskem historie...
Po třech úspěšných ročnících JBC 4X Revelations, světového poháru ve fourcrossu, organizátoři ze společnosti Revelations Events nemohli přehlédnout fakt, že jablonecké publikum prahne po kulturních akcích pod širým nebem. Proto dospěli k rozhodnutí mimo JBC 4X Revelations, které se uskuteční 14.7.2018 v JBC bikeparku na Dobré Vodě, uspořádat nejen pro jablonecké publikum akci, která nasytí jejich touhy. Slovo dalo slovo a na podzim 2015 vznikla myšlenka uspořádat samostatný festival pro Jablonec s názvem JBC FEST! První ročník se uskutečnil v srpnu roku 2016 v nádherném prostředí poloostrova Tajvan na jablonecké přehradě. I přes mírnou nepřízeň počasí se tu sešla pěkná hromádka lidí a společně jsme si tak užili JBC FEST až do posledního dechu. Avšak po prvním ročníku jsme jako organizátoři objevili spoustu úskalí, které Tajvan ukrýval. Jedním z nich byla krátká možnost hudební produkce a to jen do 23:00.

S druhým ročníkem se pořadatelé rozhodli vrátit ke svým kořenům a to do JBC bikeparku ve skiareálu Dobrá Voda, kde jsou možnosti otevřenější. Druhý ročník byl skvělý a stal se tou nejlepší předzvěstí pro třetí pokračování dnes již velmi očekávaného JBC festu 2018.

Ten sebou přinese 2 stage (JBC FEST stage a BUDWEISER BUDVAR stage) a program plný interpretů jako Xavier Baumaxa, Pirates of the Pubs, Insania, Mydy Rabycad, Circus Problem, Plexis, Superhero Killers, Fast Food Orchestra, Krucipüsk, Kohout Plaší Smrt, Muerti, či například D'Branx. Celý program najdete na oficiálních stránkách festivalu www.jbcfest.cz.